


Ніж складаний Ganzo G725
854 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001201
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 150 мм, 131 мм, 130 мм;
Довжина клинка – 65 мм, 46 мм, 45 мм;
Товщина клинка по обуху – 2 мм;
Вага – 56 г;
Матеріал клинка – сталь 4116 (твердість 55-57 HRC);
Матеріал рукояті – дерево, латунь.
Леза ножа виконані з високоякісної нержавіючої сталі 4116 (55-57 HRC). Цю сталь використовують для виготовлення медичного обладнання та обладнання для фармацевтичної промисловості (а також інших галузях з підвищеними гігієнічними вимогами). Оптимальне відсоткове співвідношення вуглецю та хрому в цій сталі забезпечує їй високий ступінь корозійної стійкості, а також чудову механічну міцність та стійкість ріжучої кромки. Стійкість ріжучої кромки у тестах перевищила аналогічні характеристики клинків, виготовлених із нержавіючих сталей 420 та 440 серій. Інші легуючі елементи, сприяють збільшенню міцності клинків і дозволяють зробити їх більш тонкими без втрати властивостей міцності, а також заточувати їх на менший кут.
Довжина клинка – 65 мм, 46 мм, 45 мм;
Товщина клинка по обуху – 2 мм;
Вага – 56 г;
Матеріал клинка – сталь 4116 (твердість 55-57 HRC);
Матеріал рукояті – дерево, латунь.
Леза ножа виконані з високоякісної нержавіючої сталі 4116 (55-57 HRC). Цю сталь використовують для виготовлення медичного обладнання та обладнання для фармацевтичної промисловості (а також інших галузях з підвищеними гігієнічними вимогами). Оптимальне відсоткове співвідношення вуглецю та хрому в цій сталі забезпечує їй високий ступінь корозійної стійкості, а також чудову механічну міцність та стійкість ріжучої кромки. Стійкість ріжучої кромки у тестах перевищила аналогічні характеристики клинків, виготовлених із нержавіючих сталей 420 та 440 серій. Інші легуючі елементи, сприяють збільшенню міцності клинків і дозволяють зробити їх більш тонкими без втрати властивостей міцності, а також заточувати їх на менший кут.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 56 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наявність чохла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 4116 |
| Тип замка | Без замка |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 854 ₴


