Мультиінструмент Traveler MT298
619 ₴
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002871
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 70 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- ліхтарик;
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- ліхтарик;
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92 |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина клинка | 48 мм |
| Кількість інструментів | 7 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini, Брелок |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Серейтор, Ліхтарик |
| Ширина | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴


