Багатофункціональний ніж Traveler A106C Червоний
613 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002884
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вага – 93 г;
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок/консервний ніж;
- штопор;
- керн;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок/консервний ніж;
- штопор;
- керн;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Цвет | Красный |
| Тип | Открывалка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 93 |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Довжина клинка | 68 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ніж, Ложка, Виделка, Відкривачка для пляшок, Відкривачка для консервів, Штопор, Шило, Шило |
| Ширина | 36 мм |
Информация для заказа
- Цена: 613 ₴


