

Ніж багатофункціональний Тотем F 41-1 (Ніж рятівника)
667 ₴
237 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001196
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип: ніж рятувальника
Розміри у похідному положенні – 110 х 28 х 22 мм.
Функції:
- велике лезо із серрейторною ділянкою;
- хрестова викрутка;
- склобій;
- відкривачка для пляшок + викрутка плоска + інструмент для зачистки проволоки;
- шило, кернер;
- пила, стропоріз;
- кільце для ключів;
- пінцет;
- зубочистка;
- дископодібна пилка для стекла, що не б'ється.
Клинок ножа фіксується за допомогою лінійного замка, що підвищує надійність під час використання.
Багатофункціональний ніж рятувальника призначений для використання в екстримальних ситуаціях, а також нагоді у повсякденному використанні.
Розміри у похідному положенні – 110 х 28 х 22 мм.
Функції:
- велике лезо із серрейторною ділянкою;
- хрестова викрутка;
- склобій;
- відкривачка для пляшок + викрутка плоска + інструмент для зачистки проволоки;
- шило, кернер;
- пила, стропоріз;
- кільце для ключів;
- пінцет;
- зубочистка;
- дископодібна пилка для стекла, що не б'ється.
Клинок ножа фіксується за допомогою лінійного замка, що підвищує надійність під час використання.
Багатофункціональний ніж рятувальника призначений для використання в екстримальних ситуаціях, а також нагоді у повсякденному використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Наявність чохла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Спеціалізований |
| Функції | Ніж, Серейтор, Пила для автомобільного скла, Склобій, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Шило, Пінцет, Зубочиска |
| Ширина | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 237 ₴


