



Ніж багатофункціональний Тотем H11
699 ₴
269 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001286
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 112 х 25 х 20 мм;
Матеріал рукояті: метал.
Функції:
- ніж (велике лезо);
- штопор;
- консервний ніж з:
- малою шліцевою викруткою;
- відкривачка для пляшки з:
- викруткою шліцевої;
- інструментом для зняття ізоляції;
- шило, кернер;
- ножиці;
- пила по дереву;
- пилка для нігтів з:
- напилком по металу;
- інструментом для чищення нігтів%
- плоскогубці з:
- купочками для дроту;
- інструментом для обтискання дроту;
- викрутка довга мала хрестова;
- викрутка хрестова;
- кільце для ключів.
Матеріал рукояті: метал.
Функції:
- ніж (велике лезо);
- штопор;
- консервний ніж з:
- малою шліцевою викруткою;
- відкривачка для пляшки з:
- викруткою шліцевої;
- інструментом для зняття ізоляції;
- шило, кернер;
- ножиці;
- пила по дереву;
- пилка для нігтів з:
- напилком по металу;
- інструментом для чищення нігтів%
- плоскогубці з:
- купочками для дроту;
- інструментом для обтискання дроту;
- викрутка довга мала хрестова;
- викрутка хрестова;
- кільце для ключів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Кількість інструментів | 11 |
| Наявність чохла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функції | Ніж, Напилок, Пила по дереву, Плоскогубці, Ножиці, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Хрестова викрутка маленька, Хрестова викрутка, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Штопор, Шило |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴


