


Ніж багатофункціональний 3012
619 ₴
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001192
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 74 х 15 х 15 мм;
Матеріал рукояті – метал.
Колір: червоний, малиновий
Функції:
- ніж;
- пила по дереву;
- рибочистка + інструмент для вилучення рибальських гачків;
- консервний ніж;
- ножиці;
- відкривачка для пляшок + викрутка пласка;
- штопор;
- шило;
- керн;
- пилка для нігтів + інструмент для чищення нігтів;
- викрутка хрестова;
- кільце для ключів із карабіном.
Матеріал рукояті – метал.
Колір: червоний, малиновий
Функції:
- ніж;
- пила по дереву;
- рибочистка + інструмент для вилучення рибальських гачків;
- консервний ніж;
- ножиці;
- відкривачка для пляшок + викрутка пласка;
- штопор;
- шило;
- керн;
- пилка для нігтів + інструмент для чищення нігтів;
- викрутка хрестова;
- кільце для ключів із карабіном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Кількість інструментів | 11 |
| Наявність чохла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Брелок, Mini |
| Функції | Ніж, Пила по дереву, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Штопор, Шило, Пилка для нігтів, Керн, Хрестова викрутка маленька, Карабін |
| Ширина | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴


