Ніж багатофункціональний Тотем KB001
651 ₴
221 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001416
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип – ніж рятувальника
Розміри в похідному положенні – 110 х 32 х 22 мм.
Функції:
- велике лезо з серейторною ділянкою;
- хрестова викрутка;
- склобій;
- велика плоска викрутка з:
- інструментом для відкриття дерев'яних ящиків;
- відкривалкою для пляшок;
- інструментом для зняття ізоляції;
- шило-розгортка-кернер;
- лезо стропоріз;
- кільце для підвішування ножа;
- пінцет;
- зубочистка;
- пила для скла, що не б'ється (увігнута).
Багатофункціональний ніж рятувальника призначений для використання в екстримальних ситуаціях, а також нагоді у повсякденному використанні.
Розміри в похідному положенні – 110 х 32 х 22 мм.
Функції:
- велике лезо з серейторною ділянкою;
- хрестова викрутка;
- склобій;
- велика плоска викрутка з:
- інструментом для відкриття дерев'яних ящиків;
- відкривалкою для пляшок;
- інструментом для зняття ізоляції;
- шило-розгортка-кернер;
- лезо стропоріз;
- кільце для підвішування ножа;
- пінцет;
- зубочистка;
- пила для скла, що не б'ється (увігнута).
Багатофункціональний ніж рятувальника призначений для використання в екстримальних ситуаціях, а також нагоді у повсякденному використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Наявність чохла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функції | Ніж, Серейтор, Пила для автомобільного скла, Склобій, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Шило |
| Ширина | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 221 ₴


