



Ніж складаний X18
710 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002107
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 153 мм;
Довжина клинка – 60 мм;
Ширина клинка – 21 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Вага – 76 г;
Матеріал клинка – сталь 440C;
Матеріал рукояті - метал + накладки із пластику, стилізованого під дерево;
Тип замку – Liner-lock (лінійний);
Довжина клинка – 60 мм;
Ширина клинка – 21 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Вага – 76 г;
Матеріал клинка – сталь 440C;
Матеріал рукояті - метал + накладки із пластику, стилізованого під дерево;
Тип замку – Liner-lock (лінійний);
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 76 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Загальна довжина | 153 мм |
| Матеріал руків'я | Метал, Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наявність чохла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 710 ₴


