


Тренувальний ніж-метелик модель 106
740 ₴
310 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002546
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 220 мм;
Довжина клинка – 86 мм;
Ширина клинка – 18 мм;
Товщина клинка по обуху – 2 мм;
Матеріал клинка – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – метал.
Ніж-метелик (балісонг) - складаний ніж, у якого клинок у закритому положенні ховається в корпусі рукоятки. З тильного боку рукояті розташована кліпса для кишенькового носіння. При відкритті половинки ручки обертаються на 180 градусів і з'єднуються з протилежного боку, утворюючи ручку. Процес розкладання та складання ножа називається фліпінгом.
Довжина клинка – 86 мм;
Ширина клинка – 18 мм;
Товщина клинка по обуху – 2 мм;
Матеріал клинка – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – метал.
Ніж-метелик (балісонг) - складаний ніж, у якого клинок у закритому положенні ховається в корпусі рукоятки. З тильного боку рукояті розташована кліпса для кишенькового носіння. При відкритті половинки ручки обертаються на 180 градусів і з'єднуються з протилежного боку, утворюючи ручку. Процес розкладання та складання ножа називається фліпінгом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 100 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наявність чохла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Балісонг |
| Тип складаного | Балісонг |
| Товщина клинка | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴


