

Ніж складаний Тотем FB3031 Eagle
938 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002653
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 212 мм;
Довжина клинка – 81 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Матеріал клинка – сталь 65х13;
Матеріал рукояті – дерево;
Замок - Liner Lock;
Розмір у похідному положенні: 121*38*19 мм
Ніж комплектується тканинним чохлом.
Довжина клинка – 81 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Матеріал клинка – сталь 65х13;
Матеріал рукояті – дерево;
Замок - Liner Lock;
Розмір у похідному положенні: 121*38*19 мм
Ніж комплектується тканинним чохлом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 |
| Довжина клинка | 81 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наявність чохла | Да |
| Поверхня леза | etching, satin finish |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 938 ₴


