


Ніж складаний Тотем FB0066
866 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002775
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 191 мм;
Довжина клинка – 82 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,4 мм;
Матеріал клинка – сталь 65х13;
Матеріал рукояті – метал, дерево;
Тип замку - Back-lock (задній);
Розмір у похідному положенні: 111*20*16 мм
Довжина клинка – 82 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,4 мм;
Матеріал клинка – сталь 65х13;
Матеріал рукояті – метал, дерево;
Тип замку - Back-lock (задній);
Розмір у похідному положенні: 111*20*16 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наявність чохла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 866 ₴


