1 день




Сокира туристична FB705
2 307 ₴
1 017 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002792
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина –323 мм;
Довжина клинка – 183 мм;
Товщина клинка по обуху – 5 мм;
Матеріал клинка – сталь 65x13;
Твердість сталі – 56 HRC за шкалою Роквелла;
Матеріал рукояті – дерево.
Вага: 605 г
Довжина клинка – 183 мм;
Товщина клинка по обуху – 5 мм;
Матеріал клинка – сталь 65x13;
Твердість сталі – 56 HRC за шкалою Роквелла;
Матеріал рукояті – дерево.
Вага: 605 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес | 605 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 183 мм |
| Додаткові функції фікс | отвір під темляк |
| Загальна довжина | 323 мм |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла | Кордура |
| Наявність чохла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, сокира, фултанг |
| Товщина клинка | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 017 ₴


