
Мультиінструмент Traveler DMS020H
1 764 ₴
904 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002817
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 183 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 431 г.
Функції:
- ніж (74 мм);
- молоток;
- розвідний ключ;
- викрутка шліцева;
- відкривачка для пляшок;
- серейтор;
- гайковий ключ;
- викрутка хрестова;
- пила по дереву;
- консервний ніж.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 431 г.
Функції:
- ніж (74 мм);
- молоток;
- розвідний ключ;
- викрутка шліцева;
- відкривачка для пляшок;
- серейтор;
- гайковий ключ;
- викрутка хрестова;
- пила по дереву;
- консервний ніж.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 431 |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований, Багатофункціональний ніж |
| Функції | Молоток, Розвідний ключ, Пила по дереву, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Серейтор, Гайковий ключ 4 - 8 мм, Ніж |
| Ширина | 91 мм |
Информация для заказа
- Цена: 904 ₴


