

Мультиінструмент Traveler DMT608
65 489 ₴
65 059 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002809
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 70 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- інструмент для чищення нігтів;
- пилка для нігтів;
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 92 г.
Функції:
- ніж (48 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- лезо для чищення луски;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- інструмент для чищення нігтів;
- пилка для нігтів;
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92 |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина клинка | 48 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Серейтор, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Пилка для нігтів |
| Ширина | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 65 059 ₴


