Мультиінструмент Traveler MS009G
1 118 ₴
688 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002804
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні - 110 мм;
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 230 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий із серейторною ділянкою (76 мм);
- викрутка хрестова велика;
- викрутка плоска велика;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- набір біт з битодержателем.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 230 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж великий із серейторною ділянкою (76 мм);
- викрутка хрестова велика;
- викрутка плоска велика;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- набір біт з битодержателем.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 230 |
| Высота | 28 |
| Длина | 110 мм |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Количество инструментов | 6 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Мультиінструмент, З бітами |
| Функции | Ніж, Серейтор, Плоскогубці, Кусачки, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка маленька, Бітотримач, Хрестова викрутка, Набір біт (9 шт) |
| Ширина | 42 мм |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴


