1 день




Лопата туристична X14
935 ₴
505 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000001148
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довжина у зібраному стані – 52 см;
Вага комплекту – 790 г.
Набір містить такі інструменти:
-лопата;
-сокира;
-ніж;
-пила;
-відкривалки.
У комплект входить чохол із можливістю кріплення на ремінь.
Вага комплекту – 790 г.
Набір містить такі інструменти:
-лопата;
-сокира;
-ніж;
-пила;
-відкривалки.
У комплект входить чохол із можливістю кріплення на ремінь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 780 |
| Довжина клинка | 150 мм |
| Додаткові функції фікс | Сокира, Пилка, Відкривачка |
| Материал чехла | Тканина |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 430 мм |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | лопата, сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 1.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 505 ₴


