



Ніж складаний Тотем X50
946 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002105
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 206 мм;
Довжина клинка – 87 мм;
Ширина клинка – 29 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Вага – 130 г;
Матеріал клинка – сталь 5Сr15Mov;
Матеріал рукояті – метал + пластикові накладки;
Тип замку – Liner-lock (лінійний); пружний викид клинка.
Додаткові функції: склобій, стропоріз.
Ніж оснащений кишеньковою кліпсою для зручності носіння, а також отвір під темляк.
Довжина клинка – 87 мм;
Ширина клинка – 29 мм;
Товщина клинка по обуху – 2,8 мм;
Вага – 130 г;
Матеріал клинка – сталь 5Сr15Mov;
Матеріал рукояті – метал + пластикові накладки;
Тип замку – Liner-lock (лінійний); пружний викид клинка.
Додаткові функції: склобій, стропоріз.
Ніж оснащений кишеньковою кліпсою для зручності носіння, а також отвір під темляк.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 130 |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Додаткові функції скл | стропоріз, склобій, отвір під темляк |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Наличие чехла | Нет |
| Наявність кліпси | Да |
| Общая длина | 206 мм |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 946 ₴


