



Тренувальний ніж- метелик TH906B з лезом-гребінцем
417 ₴
202 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002906
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж-метелик (балісонг) – складаний ніж, у якого клинок у закритому положенні ховається в корпусі рукоятки. З тильного боку рукояті розташована кліпса для кишенькового носіння. При відкритті половинки ручки обертаються на 180 градусів і з'єднуються з протилежного боку, утворюючи ручку. Процес розкладання та складання ножа називається фліпінгом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Додаткові функції скл | гребінець |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Балісонг |
| Тип складаного | Балісонг |
| Товщина клинка | 1.8 мм |
| Основные | |
| Вес | 114.0 |
Информация для заказа
- Цена: 202 ₴


