


Багатофункціональний ніж Traveler MS026G Синій
782 ₴
352 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000022953
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні - 110 мм;
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 210 г.
Функції:
- ножиці;
- штопор;
- ніж великий (76 мм);
- викрутка хрестова;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- гайковий ключ.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 210 г.
Функції:
- ножиці;
- штопор;
- ніж великий (76 мм);
- викрутка хрестова;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- гайковий ключ.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 168 |
| Высота | 33 |
| Длина | 104 мм |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Количество инструментов | 3 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440А |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Ножиці, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Серейтор, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 4 - 8 мм |
| Ширина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 352 ₴


