Ніж складаний Тотем HU01
821 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002981
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загальна довжина – 200 мм;
Довжина клинка – 90 мм;
Товщина клинка по обуху – 2.6 мм;
Вага – 175 г;
Матеріал клинка – сталь 3CR15MOV;
Твердість металу – 56 HRC;
Тип замку – Liner-lock (лінійний);
На звороті рукояті розташована кліпса для кишенькового/поясного носіння. Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.О.
Довжина клинка – 90 мм;
Товщина клинка по обуху – 2.6 мм;
Вага – 175 г;
Матеріал клинка – сталь 3CR15MOV;
Твердість металу – 56 HRC;
Тип замку – Liner-lock (лінійний);
На звороті рукояті розташована кліпса для кишенькового/поясного носіння. Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.О.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 175 |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Нет |
| Наявність кліпси | Да |
| Общая длина | 200 мм |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished, paint |
| Сталь | 3Сr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 821 ₴


