Багатофункціональний ніж Traveler A007 RED
628 ₴
198 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000022878
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні - 106 х 38 мм х 33 мм;
Вага – 115 г;
Матеріал рукояті та інструментів - метал.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок.
Вага – 115 г;
Матеріал рукояті та інструментів - метал.
Інструменти:
- ложка;
- виделка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Кількість інструментів | 3 |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Функції | Ніж, Ложка, Виделка, Відкривачка для пляшок |
| Наявність чохла | Да |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Ширина | 38 мм |
| Количество инструментов | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 198 ₴


