
Мультиінструмент Traveler MT842BiFD-8G
968 ₴
538 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000002797
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри в похідному положенні – 106 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 268 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- Інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- набір біт з битоутримувачем
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 268 г.
Функції:
- ніж (60 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- Інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- набір біт з битоутримувачем
- плоскогубці;
- кусачки.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 268 |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Сталь | 440C |
| Кількість інструментів | 9 |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Бітотримач, Шліцева викрутка маленька, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Шило, Напилок, Шліцева викрутка велика, Набір біт (9 шт) |
| Наявність чохла | Да |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Ширина | 44 мм |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴


