


Браслет Чорний Роман
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 892
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Материал: Ювелирная сталь 316L, с трехслойным золотым покрытием
Камень: цирконий
Напыление розового золота
Вес: 7гр.
Размер: 170мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 г |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Ширина | 3 мм |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | на руку |
| Виробник | iLove EU |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


