Рюкзак туристичний Xuan Yu Fan 40л. 033-23
323 ₴
- В наявності
- Код: Xuan Yu Fan
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Производитель: Xuan Yu Fan
Модель: 033-23
Материал: нейлон
Размер: 53*30*16 см
Вместимость: 40л
Цвет: черный, зеленый, синий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 16 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 53 см |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴









