Рюкзак Fashion style 2019 fs7932
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: Transform Clutch
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Изящная, стильная и практичная поясная сумка Transform Clutch сочетает спортивный силуэт с роскошной атласной отделкой, которая лаконично дополнит любой образ. Регулируемый ремешок на талии обеспечит удобное расположение аксессуара с надежным креплением, а внутренний карман на молнии бережно сохранит все самое ценное.
Размеры 36х9х15см
Вес:0,15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Висота | 9 см |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 36 мм |
| Матеріал | Тканина |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴











