



Машинки для стрижки Barber Kemei Km-1761
688 ₴
- В наявності
- Код: Km-1761
+380 (95) 055-85-41
- +380 (67) 917-23-36
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технические характеристики:
Модель: Km-1761
АБС-пластик
Проводное или беспроводное использование
Лезвие из нержавеющей стали, ширина 45мм
Низкий уровень шума, высокая мощность
Быстрая безопасная зарядка: 3 ч
Время работы от аккумулятора: 180 минут
Дисплей с уровнем заряда
Напряжение: 100-240V--50/60 Гц
Режим питания: аккумулятор/сеть
Тип элементов питания Li-Ion 1800 мАч
Сменные насадки 3/6/9/12 мм
Лезвие из углеродистой стали
Комплектация:
Cтрижка для волос Kemei Km-1761
Кабель для зарядки
Насадки для стрижки
Масло
Щетка для очистки
Руководство пользователя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитяче тихе стриження | Да |
| Джерело живлення | акумулятор — 220 В |
| Тип | машинка для стриження бороди та вусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴


